Prodej dřeva Brno a okolí

Nabízíme palivové dřevo z listnatých a jehličnatých dřevin. Tvrdé dřevo z listnáčů je vhodné na topení a do krbu, kamen, kotle nebo na táborák. Štípané dřevo z jehličnanů je měkké a hodí se hlavně při rozdělávání ohně jako dřevo na podpal. Dřevo na topení si u nás můžete nejen vyzvednout, ale umíme vám nabídnout i možnosti dopravy až k vám domů 🔥.

📞 Zavolejte nám: +420 733 526 668 

📧 Kontaktujte nás e-mailem: info@proohen.cz 

📍 Navštivte naši výdejnu: Masarykova 462, 664 61 Rajhrad

🌐 Navštivte naše webové stránky:  www.proohen.cz 

Palivové dřevo se nejčastěji využívá na topení v rodinných domech a průmyslových objektech, jedná se o jeden z nejlevnějších způsobů vytápění. Na našem e-shopu můžete momentálně zakoupit dřevo na topení levně a za akční ceny.

Naší výhodou jsou skladové zásoby – můžete tak zakoupit například suché dřevo do krbu, které jsme schopni Vám dopravit domů do druhého dne, nejpozději však do tří pracovních dní.

Zaměřujeme se na prodej kvalitního, suchého bukového, dubového, habrového a smrkového dřeva. V nabídce máme také dřevo do udírny, štěpku či piliny na uzení, třísky na podpal ve třech velikostech balení, podpalovač z dřevité vlny nebo zápalky.

Palivové dříví řežeme na délku polen 33 nebo 25 cm, zakoupit můžete také tvrdé štípané dřevo v metrech. 

CENÍK PALIVOVÉHO DŘÍVÍ

Tvrdé dřevo štípané (buk, dub nebo habr dle aktuální skladové dostupnosti):

Tvrdé dřevo štípané – 25 cm

1 PRMs

1 900 Kč

Tvrdé dřevo štípané – 33 cm

1 PRMs

1 800 Kč

Tvrdé dřevo štípané – metry 

1 PRMr

2 150 Kč

Měkké smrkové dřevo štípané: 

Měkké dřevo štípané – 25 cm

1 PRMs

1 400 Kč

Měkké dřevo štípané – 33 cm 

1 PRMs

1 300 Kč

Pro štípané měkké i tvrdé dřevo je možnost zapůjčení uskladňovací klece o objemu 1 m3, za kterou účtujeme zálohu 1 500 Kč.

Paletové dřevo balené PackFix síťovinou (toto balení umožňuje dřevu dále vysychat i při dlouhodobém skladování):

Tvrdé dřevo štípané – 25 cm 

1,67 PRMs

4 100 Kč

Tvrdé dřevo štípané – 33 cm 

1,67 PRMs

4 000 Kč

Měkké dřevo štípané – 25 cm

1,67 PRMs

3 100 Kč

Měkké dřevo štípané – 33 cm

1,67 PRMs

3 000 Kč

Při odběru 6 PRMs a více od nás dostanete zdarma jako dárek Podpalovač v krabici M (22 ks).

DOPRAVA PALIVOVÉHO DŘEVA DO BRNA A OKOLÍ

Palivové dřevo dopravíme až k vám domů. Nejčastěji zásobujeme okruh v okolí Brna, ale jsme schopni dřevo dopravit po celé České republice.

Dřevo Brno a okolí - doprava

V pásmu 1 - Brno vám dřevo doručíme již od 1 PRMs paušálně za 620 Kč

PÁSMO 1.: Blučina, Bratčice, Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brno-Bystrc, Brno-Černovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Brno-jih, Brno-Jundrov, Brno-Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno-Komín, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno-Medlánky, Brno-Nový Lískovec, Brno-Ořešín, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-sever, Brno-Slatina, Brno-Starý Lískovec, Brno-střed, Brno-Tuřany, Brno-Utěchov, Brno-Vinohrady, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Brno-Židenice, Dolní Kounice, Hajany, Holasice, Hrušovany u Brna, Jiříkovice, Kobylnice, Kupařovice, Ledce, Medlov, Mělčany, Měnín, Modřice, Moravany, Nebovidy, Němčičky, Nosislav, Obřany, Omice, Opatovice, Ořechov, Ostopovice, Otmarov, Podolí, Ponětovice, Popovice u Rajhradu, Popůvky, Prace, Pravlov, Prštice, Přísnotice, Radostice, Rajhrad, Rajhradice, Rebešovice, Silůvky, Sobotovice, Sokolnice, Střelice, Syrovice, Šlapanice, Telnice, Troubsko, Újezd u Brna, Unkovice, Vojkovice, Žabčice, Žatčany, Želešice, Židlochovice

V pásmu 2 - Brno venkov vám dřevo doručíme již od 1 PRMs paušálně za 1200 Kč

PÁSMO 2.: Adamov, Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Blažovice, Boleradice, Borkovany, Bošovice, Branišovice, Cvrčovice, Česká, Diváky, Hlína, Holubice, Horní Bojanovice, Hostěnice, Hostěrádky-Rešov, Hrušky, Hvozdec, Ivančice, Jezeřany-Maršovice, Jinačovice, Kanice, Klobouky u Brna, Kovalovice, Kratochvilka, Kruh, Křenovice, Křepice, Kubšice, Kurdějov, Kuřim, Lelekovice, Loděnice, Lovčičky, Malešovice, Milešovice, Mokrá-Horákov, Moravské Bránice, Moravské Knínice, Moutnice, Neslovice, Nesvačilka, Nikolčice, Nové Bránice, Odrovice, Ochoz u Brna, Olbramovice, Ostrovačice, Otnice, Pasohlávky, Pohořelice, Popice, Pouzdřany, Pozořice, Přibice, Rosice, Rozdrojovice, Řícmanice, Říčany, Sivice, Starovice, Strachotín, Šaratice, Šitbořice, Šumice, Tetčice, Trboušany, Tvarožná, Uherčice, Vážany nad Litavou, Vedrovice, Velatice, Velešovice, Velké Němčice, Viničné Šumice, Vlasatice, Vranov, Zbýšov

Doprava po ČR - dle kalkulace e-shopu

Dřevo vám umíme doručit kamkoliv po ČR všude tam, kde je umožněn vjezd nákladním automobilům do 8 t. Cena za tento typ dopravy je smluvní. Je kalkulována přímo v e-shopu při použité sazbě 900 Kč/1PRMs. Závoz provedeme již od 1,67 PRMs, tedy 1 balení PackFix.

Palivové dříví si můžete vyzvednou také osobně v Rajhradu.

 📞 Zavolejte nám: +420 733 526 668 

📧 Kontaktujte nás e-mailem: info@proohen.cz 

📍 Navštivte naši prodejnu: Masarykova 462, 664 61 Rajhrad

🌐 Navštivte naše webové stránky:  www.proohen.cz